Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Съб Юни 05, 2010 2:24 am

Моята част:
( Уж всичко е в тон)
Стаята:

Банята:

Часта на Дебора:
Стаята:

Daughter of Water

Рима & Феникс

Последната промяна е направена от Дулсе-Мария на Пет Сеп 10, 2010 5:58 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Сря Юли 28, 2010 10:12 pm

След водопада реших да си легна малко. Отворих гардероба си който беше претъпкан естествено но успях да намеря една от многото си пижами. Съблякох дрехите си и облякох пижамата си. Тя се състоече от късо потниче и къси панталонки със звезди и цветя по тях. Отидох до леглото си но Рима беше заспала от горе за това реших да я събудя. Да обаче ме одраска и все пак мръдна и аз легнах като я гушнах плизо до себе си. След време вече и двете бяхме заспали.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Юли 29, 2010 8:18 pm

Събудих се към 12 вечерта от мяукането на Рима. Зачудих се защо мяучи толкова силно. Обикновено не го правеше. Дам сетих се не я бях нахранила. Станх сънено и извадих храната сипах в купичката и и тя веднага започна да се храни. Напълних и вода в другата и купичка и отидох да се преоблека. Отворих гардероба си и когато погледнах вътре имах доста голям избор. Прерових го и извадих някакви дрехи а след това си оправих косата и се погледнах в огледалото . Изглеждах така. Излязох от стаята си и се чудех къде да отида.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Авг 12, 2010 4:59 pm

След предложението ми с Еовин се отправихме към моята стая. Когато стигнахме отворих вратата и светнах лампите.
-Е какво мислиш? Харесва ли ти стаята ми? - попитах я докато я развеждах из стаята.
-Това е стаята очевидно. - казах аз и се отправих към банята.
-А това е банята. - застанах в страни и и я показах.
-Та какво мислиш? Обзаведох си я по мой вкус макар че исках да бъде в червено. - леко се нацупих аз.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей
Третокурсничка; Дъщеря на огъня

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Авг 12, 2010 5:08 pm

- На мен пък ми харесва в синьо. - отвърнах аз. - Стаята ти е чудесна! Определено имаш вкус. От теб може да стане интериорен дизайнер. - добавих. Усмихнах се на Дулсе.
- И... какво ще правим? - попитах и зачаках отговор.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Авг 12, 2010 5:33 pm

-Ами понеже един вид ти си ми гост, кажи ти съгласна съм на всичко. - седнах на леглото и и се усмихнах.
-Ела седни до мен. - потупах мястото до себе си.
-Ако искаш можем да си говорим за нещо? - предложих и я погледнах.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Авг 12, 2010 5:39 pm

- Добре, нека да си говорим за нещо. - съгласих се аз.
Замислих се за какво да говорим. Обикновено ми идваха добри идеи, но в точно този момент не се сещах за нищо. Попринцип бях от говорещите, а не от слушателите, но този път просто не знаех какво да кажа. Целия ден просто не се държах като себе си. Все едно бях някой друг.
- Е, предложи някаква тема за разговор. - казах.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Чет Авг 12, 2010 10:23 pm

-Ами кажи ми нещо интересно за себе си. - предложих аз.
-Аз вече ти разказах. - намигнах и слдадко и изчаках отговора и .

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Пет Авг 13, 2010 3:09 am

- Ами какво интересно да ти кажа...
Замислих се. Дулсе ми беше разказала за нея. И аз й бях разказала за себе си. Може би не й се беше сторило интересно. А тя искаше да й разкажа нещо... интересно. Добре де, щях да измисля нещо. Аз винагаги измислям нещо. И така стана и в този случай.
- Мога и аз да ти разкажа за нещата, които харесвам. - казах. - Е, ако искаш де. - добавих, но Дулсе не възрази и аз започнах да говоря. - Та... любимите ми цветове са черен, тъмно син, сив и индигов. И аз като теб харесвам среброто повече от златото. Любимото ми животно е котката. А най-много харесвам черни котки. - добавих и се усмихнах. - Любимият ми писател е Стивън Кинг. Харесвам всички негови книги. А любимият ми поет е Робърт Бърнс. Предметите по които бях най-добра в човешкото училище бяха История, Литература, Латински и Психология. Добра съм и в актьорството, то беше една от извънкласните ми дейности. Мога добре да рисувам... а също и да пея. Но рисуването ми се удава повече. Не съм зле и в танците.
Спрях за момент и се замислих какво още да разкажа за себе си. Е, така и така бях започнала да говоря...
- Никога не съм се влюбвала - казах. - Имах няколко връзки, но никога не съм изпитвала истински чувства. И... щях да забравя. Попринцип не се държа толкова добре с другите. Даже съм малко зла... - разсмях се. - И на никой не съм казвала толкова много за себе си... - добавих. И реших да млъкна вече. Прекалено се бях раздрънкала.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Пет Авг 13, 2010 4:35 pm

-Наистина ли говориш латински? - това много ме учуди.
-Честно да си кажа имаме много общи неща. - засмях се и я погледнах.
-А и да си призная и аз съм не малко зла към доста хора, но към теб и към Кейт...не знам много ми допадате. - замислено и отвърнах аз.
-Ти си много странна личност. - казах аз.
-Странна, но в добрия смисъл на думата. - обичах да изслушвам хората около мен и да се опитвам да се поставя на тяхно място.
-Обаче и двете сме имали кофти родители, и кофти живот. - казах аз и се пуснах назад на леглото като огнено червената ми коса се разпиля по синята завивка и приличаше на огън във вода.
-Аз лично само не знам как не направих парти за това че станах вампир, макар че доста от така наречените ми "приятели" се страхуваха от мен. - въздъхнах тежко и обърнах глава към нея а после обратно към тавана.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Съб Авг 14, 2010 3:45 am

- И аз много се зарадвах когато станах вампир. - казах и си отметнах косата. - Както и да е, "приятелите" ми си продължиха животите след като отидох в манастира. И нито един път не ме посетиха за разлика от родителите ми. А сега вероятно ме мислят за мъртва. Както и монахините.
Замислих се за хората, които познавах като човек. Не вероятно, а със сигурност си мислиха, че гния някъде проядена от червеи. Повечето ме мразеха. И аз ги мразех. И наистина бях арогантна, цинична и злобна. И продължавах да бъда такава. Просто Дулсе не заслужаваше такова отношение. Тя беше единствената ми приятелка.
- Наистина си приличаме по много неща - продължих аз след минута мълчание. - Не съм очаквала, че ще срещна някой с който си приличам и се разбирам. Ако бях религиозна щях да благодаря на Бог, но заради родителите си имам алергия от религията.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Съб Авг 14, 2010 3:10 pm

-Хах това последното много ми хареса. - засмях се аз. Познавах Еовин от толкова кратко, но вече я чувствак като може би най-добра приятелка. Имахме толкова общо.
-Вече не трябва да вярваш чак толкова в Бог. - казах сериозно и я погледнах.
-Ние вампирите си имаме нашата богиня Никс, и честно казано аз вярвам повече в нея отколкото в Бог. - убедено казах аз .
-Знаеш ли че като малка много често брат ми спеше през деня, а през ноща го нямаше. Мама си мислеше че е болен от някаква сънна болест, а пък аз че е вампир. Казах какво мисля на мама, а тя ми обясни че е болен. Аз се замислих и и казах че в най-лошия случай е болен вамп. - като си спомних за този момент, и че мама ме помисли за откачалка се засмях.
-Обаче все още се чудя дали вампирите могат да боледуват? Аз съм вампир и не съм боледувала, и се надявам да не боледувам, но все пак. - казах и я погледнах.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Съб Авг 14, 2010 8:41 pm

- Не знам дали вампирите боледуват... - казах. - Но след като изтърпях родителите си, "приятелите" си, монахините (особено игуменката) и храната, която готвеше майка ми, вече имам имунитет към всякакви други болести и натравяния. - разсмях се. - Сигурна съм, че след като ядох толкова време буламачите на мама вече няма начин да получа хранително натравяне...
В главата ми нахлуха неприятни спомени, но не знам защо отново ми стана смешно и се засмях. Ядосах се на себе си, стиснах устни за да спра да се смея и си отметнах косата назад. Овладях се, пак бях Еовин.
- А колкото до боговете... - продължих аз - вярвам, че има Нещо. Не знам какво е то, но не мисля, че е толкова просто и елементарно че да му се дава име и да се олицетворява. Ако някой може напълно ясно и точно да ми обясни какво означава "Бог", ще го поздравя.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Нед Авг 15, 2010 3:40 pm

- *въздиша* Имаш право. Всички вярват в нещо роазлично, но какво е то никой не знае. - на един дъх казах аз.
- Междудругото, от къде си? - попитах аз и докато чаках отговора и отидох до малкия хладилник. Отворих го и го огледах. Вътре имаше само неща за пиене. Извадих една бутилка кола и затворих хладилника.
- Искаш ли? - обърнах се и дървейки колата в ръка я погледнах въпросително.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Еовин Мей

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Нед Авг 15, 2010 6:26 pm

- Не, благодаря. - отвърнах аз. - Не съм жадна. А сега да отговоря на предишния ти въпрос. Родена съм в едно село в покрайнините на Лондон. Буквално съм родена там - майка ми е отказала да отиде в болница. И за малко не умряла при раждането. Това е една от причините да ме мрази още от малка.
Въздишах. Мразех факта, че Маргарет Мей, тази фанатичка която се смяташе за моя майка, ме мразеше. Мразех и нея. И баща ми....
- А ти от къде си? - попитах.
Селена "Лена" Дюшън

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   Пон Авг 16, 2010 5:48 am

След отказа на Еовин си взех една чаша и си сипах кола. Оставих шишето в хладилника и допрях чашата до устните си. След като на един дъх я изпих я оставих на бюрото до лаптопа ми и седнах до Еовин.
-Ами аз съм от Мексико. По точно Мексико Сити. Майка ми ме е чакала да излезна на бял свят цели 4 часа. От това което ми разказваше разбрах само че е изпитвала неописуеми болки, но това няма значение. - казах аз и я погледнах.
След дълъг разговор Еовин си отиде и Дулсе остана сама. Беше и скучно и реши да излезе на вън.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн   

Стаята на Дулсе-Мария и Дебора Ловрейн
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1