Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Конюшната

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали

ПисанеЗаглавие: Конюшната   Пет Апр 16, 2010 3:39 am

Конюшната бе приятно място, въпреки че там живееха животни, то винаги бе чисто. Конете се чувства удобно сред прекрасните условия на живот които им предлагаха тук.......

в мъгла и мрак.

Меринс-Шуун & Нео
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Мамеха Шанг
Преподавател по Езда

ПисанеЗаглавие: Re: Конюшната   Сря Ное 03, 2010 3:46 pm

Първото място, което посетих в училището, беше конюшнята. Бях влюбена в животните и по-скоро заради тях исках да посетя конюшната, отколкото, за да видя къде ще провеждам часовете си. Не се чувствах много комфортно на чужда територия. Трябваше да я превърна в своя. Навсякъде личаха следите от предината преподавателка - в подредбата на принадлежностите, начина на грижа за конете, табелката на кабинета.
Протегнах ръка към муцуната на един красив кафяв кон. Несвикнал с новата вампирка, той недоверчиво ме подуши и облиза. Животните лесно ми се доверяваха заради правлния й подход към тях. Останах още малко в конюшнята и огледах всички животни. На отделенията на някои имаше табелки с имената на ученици. Тях не докоснах, докато тези без собственици - сресах грижливо и нахраних. За тях аз имах отговорността да се погрижи. Миризмата на сено ме успокояваше и ме караше да се чувства като у дома си. Извадих от джоба на палтото си една стара подкова - от първия чифт "обувки" на първия ми кон. Закачих я на външната стена на конюшнята и се усмихнах. Започвах да подреждам, както на мен ми харесваше. Имах още време да се приготвя преди първия си час. Трябваше да се настаня в общежитието и да мина през храма на Никс, за да отдам почит на своята богиня.
Върнете се в началото Go down

Конюшната
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1