Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Забранената гора

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Инстина Калиопе Стинкс
Админка, Висша жрица, Учител по Древни култури и ритуали

ПисанеЗаглавие: Забранената гора   Сря Апр 14, 2010 6:30 pm

Тази гора бе забранена за ученици, защото криеше невиждани до сега същества, твърде опасни за тях.....но всеки сам можеше да прецени дали би рискувал живота си

в мъгла и мрак.

Меринс-Шуун & Нео
Върнете се в началото Go down
http://school-for-vampire.vampire-legend.com/forum.htm
Мери Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Съб Окт 30, 2010 11:10 pm

Когато пристигнах в училище, Пейдж отиде да се запознава с другите новаци, а аз реших да разгледам околността. Мислех да започна с всички "зловещи места" - най-интересно ми звучаха Забранената Гора (признайте си, че всеки ученик, който не обича правилата би искал да я посети, а и обожавах поредицата Хари Потър, където имаше гора, кръстена така) и Изоставената къща

Когато намерих гората се удивих от красотата й. По принцип не харесвам много природата (все пак е доста по-различна от любимите ми места - моловете и домъа ми, където ме чакаше сладурския ми iMac), но тази беше толкова странна и страшна, което я правеше толкова красива и единствена. Чух най-различни ужасяващи звуци - ръмжене, виене и т.н, но това не ме накра да хукна към Дома На Мрака, а напротив - исках още повече да вляза по-навътре в гората. За мое учудване не бях сама.
Пейдж Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Нед Окт 31, 2010 4:13 am

Ии такаа видях стаята си видях и дригите новаци... И тъй като нямаше какво да правя засега, а и смътно си спомних, че сестра ми спомена за някаква забранена гора.. реших, че такаа или иначе там си е страшноо ( а повървайте ми аз си падам по страхотии ;dd) може да поизплаша Мери.
Попитах за посоката и се запътих натам. Когато навлязах по навътре забелязх сестра ми наслаждаваща се на природата, както никога досега. Лунната светлина падеше върху нея, правеща я да изглежда толкова красива сякаш гледах горска нимфа. Не исках да развалям душевния й мир, затова реших да не я плаша, а за миг и аз да се порадвам на красивата природа. Винаги сам обожавала дългите разходки, през които можеш спокойно да обмислиш преживяното, далеч от блъсканицата и шумотевицата на големия град.
И така със сестра ми се наслаждавахме на гледката, въпреки зловещите звуци, докато тя не се обърна към мен и ми попита:...
http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1000005236276
Мери Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Нед Окт 31, 2010 4:20 am

Видях сестра ми Пейдж в гората. Доста се учудих, когато я видях, но не можа да ме срещне, както съм сигурна се е надявала.
- Хей, какво правиш тук? Мислех, че си при другите новаци.

Всяко РП да е дълго минимум 5 реда. Прочети правилата!!!!!
By: Дулсе-Мария
Пейдж Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Нед Окт 31, 2010 5:11 am

- Нямах си друга работа и както винаги реших да ти досаждам. Razz А ти какво правиш тук, нали не обичаше да оставаш насаме с природата?-отидох направо на въпроса аз. Още от малка обичах да се заяждам със сестра си, но това си е естествено. Не ме разбирайте погрешно много си я обичам.

Мери Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Нед Окт 31, 2010 5:16 am

Тя беше права, не обичах да отавам насаме с природата, но пък тази гора дори не беше особено зелена, така че не се броеше.
- Да, но обожавам страшни и странни места. Аз мисля да ходя в училищя, защото малко огладнях, а и скоро ще започне първият ми час.

Последната промяна е направена от Мери Монтгомъри на Нед Окт 31, 2010 3:31 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Пейдж Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Нед Окт 31, 2010 5:49 am

- Аз може би ще се поразходя още малко..
Знаех, че трябва да се върна, знаех, че е забранено, а и сестра ми си тръгна, но просто не можах да устоя на тази така тайнствена и зловеща красота. Затова реших да поостана още малко и да задоволя жадното си за още, любопитство.
Повея на вятъра развяваше русите ми коси. Луната беше пълна и грееше със всички сили. Навсякъде се усещаше мириса на мъх и дървесина, примесен заедно с този на някаква непозната за моето убоняние, устрота и сила, но въпреки че пареше ноздрите ми аз останах. Беше толкова странно и така плашещо тук, на това място в Забранената гора, до продънение ствол на едно изгнило дърво, странните растения и зловещи животински звуци. Но все пак си имаше своя чар, нищо чудно, че сестра ми го бе избрала.
И така, въпреки студа аз продължих по пътя си навътре в гората, докато не стигнах до малко по-узеленено място и не зърнах едно неуписиуемо красиво същество. Не можех да порвярвам, че това беше еднорог. Жив от плът и кръв, стоящ на не повече от 15 метра от мен. Толкова исках да го докосна, но може би никога не би ми позволил да го направя.. аз умърсената, едва ли някога ще бъда способна да се доближа до такова неопетнено същество. И все пак то стоеше на метри необезпокоявано от никой и нищо.
Реших, че трябва да тръгвам, тъй като часа ми по Древни култури и ритуали започваше, а аз не можех да си позволя да закъснея.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   

Забранената гора
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1