Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Бутикът за обувки

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя

ПисанеЗаглавие: Бутикът за обувки   Нед Апр 11, 2010 3:04 pm

Любимото място на повечето момичета.

Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Пет Юни 04, 2010 10:58 pm

Отворих вратата на магазина и пред мен се разкри невероятна гледка. Ооо да това определено вече беше моето любимо място. Имаше множество обувки на всякъде. Разгледах и се спрях на един чифт. Не бяха точно мой тип, но определено прихванаха вниманието ми . Пробвах ги и ми станаха точно моя номер 39.Усмихнах се и се отправих към продавачката. След като платих взех плика със обувките и реших че съм гладна. Бях нова тук и сега трябваше да търся ресторант.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Върнете се в началото Go down
Айя Хейл
Учител по Литература; Владее елемента "Въздух"

ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Пет Авг 27, 2010 2:19 am

Изгубена в своите мисли, разхождайки се из Тулса, се натъкнах на нещо, което винаги можеше да оправи настроението ми. Бутикът за обувки! Всеки човек/вампир си има своите слабости. Еми, моята най-голяма слабост са обувките. И то не само обикновените, ами най-вече екстравагантните, високите токове и най-невероятните цветове. Повечето пъти купувам обувки от ателиета, обувам ги 1-2 пъти и ги слагам на рафта. Да, правя си колекция. Хубавото на това, че живееш много е, че имаш най- невероятната и неповторима колекция (каквото и да била). Все пак малко хора минават през стотици модни вълни. Да не говорим, че към обувките неизбежно вървят и чанти, доста често дори и колани. Ох, мании,мании...
Днес имах тежката задача да задоволя потребностите си с два чифта обувки. Предстоеше дълго чудене.

След 30 минути разглеждане на магазина

- Извинете - обърнах се аз към продавачката - имате ли 38 номер от тези два модела?
- Заповядайте - каза тя учтиво - Удобни ли са? Имате ли нужда от нещо друго?
- Благодаря, перфектни са! Ще купя и двата чифта. - казах аз и подадох кредитната си карта.
- Заповядайте. Със здраве да си ги носите. - каза продавачката и ми върна картата. Излязох щастлива с два нови чифта обувки.

Мери Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   Съб Окт 30, 2010 11:00 pm

Както написах не мога да живея без обувките си Gucci, но като разгледах този магазин се влюбих в един невероятен чифт . Добре че имаше моят номер. Купих си ги разбира се и им се радвам адски много.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бутикът за обувки   

Бутикът за обувки
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1