Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Мостът

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя

ПисанеЗаглавие: Мостът   Нед Апр 11, 2010 2:59 pm

First topic message reminder :

Всички обичаха да идват тук и да гледат малките рибки от него. Реката беше средна по големина и даваше нужното спокойствие. Мостът беше старинен и приятен.

АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Съб Авг 21, 2010 1:11 am

-Ъъм май не трябваше да питам. - казах аз с лека нотка на притеснение.
-Съжалявам. Помня как се чувствах аз тогава и не беше много лесно. - извиних се аз.
-Просто вече не ми пука за тях. Може би ти трябва да направиш същото. - отново казах аз.
-Не всъщност забрави това не е моя работа. - усмивката изчезна от лицето ми и се замени с изражение сякаш на ледена склуптора. Погледнах към луната, а после се загледах към гората пред нас. От както станах вампир зрението ми значително се подобри през ноща, макар и не чак толкова колкото на възрастните вампири.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Третокурсничка; Подготвяна за Висша жрица

ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Съб Авг 21, 2010 1:38 am

Али се усмихна. Студената Дулсе се върна. Честно казано тя беше започнала да се притеснява за нея, особено след думите:
-Съжалявам. Помня как се чувствах аз тогава и не беше много лесно. - и последвалите след това. Алисън се страхуваше да не би обкованото и в лед сърце да бе започнало да се разтапя. За щастие, обаче, скоро лицето и пак придоби познатото хладно изражение и Али спря да се притеснява за нея.
Гневът и разочарованието от болезнените спомени за белязването и бяха отшумял и та пак беше онази спокойна и хладна личност, каквато се познаваше.
Нямаше намерение да прави повече опити да завърже разговор с Мария. "А и вече е време да тръгвам." - помисли си тя след като погледна сребристия циферблат на часовника си и успя да различи накъде сочат тънките черни стрелкички само на слабата лунна светлина. Тя се поизправи от позицията, в която беше седяла през последните няколко минути - подпряла лакти на парапета и леко приведена към тъмната бушуваща вода на метри под нея.
- Е, Дулсе, аз трябва да тръгвам - каза възможно най-мило Али. - Беше ми приятно да се запознаем - усмихна се. Не беше сегурна дали думите и съвпадат с интинските и чувства към момичето, но учтивостта преди всичко.
Алисън се завъртя на пети и с бодра крачка заслиза по съвсем лекото нанадолнище на моста, после все така енергично се скри в сенките на тъмната гора, откъдето бе дошла около половин час преди тов и тръгна към училището готова да закуси.
Времето вече не и се струваше така студено и неприветливо, както на идване, а гората - не така зловеща.
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   Съб Авг 21, 2010 4:18 am

След като Алисън се сбогува с мен аз останах сама на моста. Да отново сама. Лека печална усмивка се появи на лицето ми. Няма значение. Седнах на перваза и точно когато се обръщах нещо скочи в ръцете ми. Тъкмо да изпищя и забелязах че това беше Рима.
-Боже Рима уплаши ме! - казах аз и я гушнах.
-Знаеш ли коте, можеш да ме предупреждаваш когато изскачаш така...от нищото. - казах аз и се усмихнах топло. Да само пред себе си и Рима се усмихвах сладко и топло. Скочих от парапета здраво държейки Рима в ръцете си. Оправих роклята си и бавно сякаш на забавен кадър се запътих към училището.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мостът   

Мостът
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2