Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Пясъчния плац

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Корнелия Хейл
Учител по Астрономия

ПисанеЗаглавие: Пясъчния плац   Чет Авг 19, 2010 6:26 am

Върнете се в началото Go down
Мамеха Шанг
Преподавател по Езда

ПисанеЗаглавие: Re: Пясъчния плац   Съб Ное 06, 2010 6:04 pm

Дойде време за първият ми час по езда. Реших, че ще бъде добре да проведа това занятие като общо за всички курсове, за да се запозная с учениците си и да разбера кой кон на кого принадлежи. Освен това трябваше да определя нивото на подготовка на всички, а страшно много мразя работата тип "едно по едно" и "на час по лъжичка".
Към оградата на плаца бях завързала един кафяв кон с бели грива и опашка. Бях го харесала за себе си и нямаше табелка в конюшнята, че е зает, но все още не му бях измислила име. Специално бях инструктирала учениците да дойдат без конете си. Имах нещо предвид. Бях облечена като авторитетна учителка по езда - с жокейски дрехи, дори каска и от онези малки камшици, които използвах само за украса към тоалета - макар че обичах да яздя малко по-неглиже. И ботуши ми стигаха, за да се чувствам добре на коня. Някога, преди 300 години, ми се налагаше да яздя по женски с рокля върху странно седло. В интерес на истината и до сега в свободното си време правя така, дали от носталгия, дали по навик. Виждам нещо аристократично в този начин на езда.
- Добър ден ученици! - обявих с най-силния си глас аз. - Аз съм новата ви учителка. Името ми е Мамеха Шанг и се радвам да се запознаем. Нека не губим повече време. Ще направим така: Всеки, който си има кон, да отиде към конюшните и да го вземе. Останалите да дойдат при мен, за да си поговорим.
Върнете се в началото Go down

Пясъчния плац
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1