Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Столовата на учениците

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ник Дийн
Директор; Учител по Драма, Владее елемента Земя

ПисанеЗаглавие: Столовата на учениците   Нед Апр 11, 2010 2:30 pm

First topic message reminder :

Мястото където се хранят всички ученици. Голямо е и с множество маси.

АвторСъобщение
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Сря Авг 25, 2010 6:38 pm

-Ами когато разбраха, всички започнаха да пищят или крещят все едно съм някакъв изрод. - казах аз и изражението ми помръкна леко.
-Обаче на мен не ми пука, тук има много по-готини хора. - казах аз вече усмихната.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Третокурсничка; Подготвяна за Висша жрица

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Сря Авг 25, 2010 6:51 pm

Алисън беше съгласна с това твърдение и кимна.
- Може би си права, но трябва да призная, че животът ми в Ню Йорк си беше невероятен, въпреки хората, с които дружах - като Дженифър, добави тя в мислите си.
Алисън беше свъшила с яденето и се изправи за да върне празната табла на плота, после са върна на масата взе чантата си и каза на червенокосото момиче:
- Беше ми приятно, Дулсе - този път, за разлика от предния го каза искрено. - Но трябва да тръгвам.
Всъщност и тя не знаеше къде трябва да ходи. Просто искаше да остане сама за малко, а итрябваше да говори с ментора си, ако успееше да го намери.
Точно преди да се завърти към вратата, Алисън отправи към Мария една широка усмивка, след това се обърна на токовете си и със познатата си самоуверена походка излезе от залата за хранене, отправяйки се към двора.

/П.П.: Съжалявам, че така си тръгвам, но нещо музата ми си отиде и не знам какво да пиша./
Селена "Лена" Дюшън
Четвъртокурсничка; Дъщеря на Водата, Редактор (главен), Потребител на месец Авгус

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Сря Авг 25, 2010 7:25 pm

След като Али си тръга, аз довърших десерта си и отидох да оставя таблата. Във столовата имаше тоалетна и аз отидох да се освежа. Измих си ръцете и се огледах в огледалото. Бях наистина красива както много хора ми казваха. Спрях самодоволните мисли от главата си и излезнах от столовата.

Daughter of Water

Рима & Феникс
Мери Монтгомъри
Паднал ангел

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   Нед Окт 31, 2010 2:41 pm

Когато си тръгнах от Забранената гора, реших че ще е добре да отида да се нахраня, защото от белязването ми не бях хапвала нищо. Пейдж беше останала да се разхожда, заради това аз тръгнах сама към училищната столова. Оххх, в това училище имаше толкова много коридори и сгради, че не се учудих, че обикалях половин час, докато открия мястото, което търся. Все пак, когато влязох отидох да си взема храна - взех си варена царевица (знам, че е странно), някакъв десерт, който ми се стори вкусен и любимото ми нещо на света - кока-кола. Обърнах се, за да си потърся маса. Бях сама и това ми харесваше. След 10 мин. се нахраних и реших, че е по-добре да търся кабинета по древни култури и ритуали (оставаха още 45мин. до началото на часа, но не исках да закъснея, защото не знам къде е кабинета).
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Столовата на учениците   

Столовата на учениците
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2