Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Стаята на Изабел и Ана-сан

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Изабел Кан Лу
Пети курс; Владее елемента Въздух

ПисанеЗаглавие: Стаята на Изабел и Ана-сан   Нед Юли 11, 2010 9:49 pm

-Стаята на Бела

- Общата баня

-Стаята на Ана

Последната промяна е направена от Изабел Кан Лу на Сря Авг 25, 2010 11:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.moon-academy.forumotion.com
Изабел Кан Лу

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Пет Юли 16, 2010 9:48 pm

Влязох вътре. Всичко беше в зелено- мой стил и мой любим цвят. След черното естествено. Имах и бюро. На него стоеше един доста големичък черен лаптоп. Седнах и го отворих. Трябваше да чакам 5 минути докатоо се зареди. Влязох в интернета и след това в пощата си.Започнах да пиша. Охо, умеела съм да пиша доста бързо. Напшисах писмото за около минута, а то беше повее от 50 реда. Бях добра. Изпратих го и станах от стола. Седнах на леглото и се замислих. Наистина днес бях прекарала доста добре и очевидно си намирах приятели. Един. Може би в скоро време ще има и още. Дано. Имах надежди, но само с надеждите нямаше да се оправя. Легнах назад и се загледах в тавана. Бял. Както обикновено един и също. какво му беше интересното?! Завъртях очи и след това ги затворих.
След половин час ги отворих. Скука! Преоблякох се така и излязох, но не знаех къде отивам.
Изабел Кан Лу

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Сря Юли 28, 2010 12:19 am

Сенг ме изпрати до тук. Не бях и казала думичка по пътя, защото просто глават ми отново се напълни с безсмислени мисли. Мислех за всичко и едновременно за нищо. Абсолютно нищо не разбирах. Е, стигнахме до стаята.Обърнах се към него. Още бяхме чисто мокри. Усмихнах се леко и казах:
-Ам...-започнах както винаги.-...чао.До утре!-оридължих след това и влязох в стаята си. Облегнах се на вратата и затворих очи. Прехапах устните си и се усмихнах. Преоблякох се в една наистина къса рокличка, защото не мислех да излизам от стаята си. Оставих лаптопа на бюрото и седнах. Отворих го и влязох в мейла си. Да, никой не ми беше писал. Станах и отидох на леглото силегнах и се загледах в тавана. Бепше най-обикновен - беличък и чист. Погледнах стените си. Имаше доста кръгове. Почнах да ги броя очаквайки 'утре'...
Изабел Кан Лу

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Сря Юли 28, 2010 5:47 pm

Станах и погледнах часовникът. След това отворих гардероба си и започнах да гледам всичко, но без да пипам. Какво да избера? Имах огромен избор, което затрудняваше донякъде нещата. Може би това? Поклатих глава. Не...Аха...сетих се. Взех дрехите и се преоблякох. След това се гримирах и оправих косата си. Изглеждах така
Обух едни сандали на виско ток и тръгнах към вратата. Чу се едно сулна 'туп' и се озовах на земята.
-Естествено, то не може да бъде без да падна!-казах и изсумтях. Защои винаги ставаше така. Да наистина не мможе без да ми стане нещо като да падна и се ударя в сте4на и такива. Наистина си бях доста отнесена в последно време. Някой ден можех да си загубя главата някъде и да не мога повече да я намеря. Ще загубя и себе си и пак нма да се намеря. Аз съм загубена в собствения си свят. Какви ги говоря?Ох...полудявам. Брой до десет, Бела! Едно, две, три, четири, пет, шест, седем, осем, девет, десет. По-добре ли съм? Не?Не не съм...Ах.Станах от пода и тръгнах напред. Чуваше се само трополене на токовете ми. Отворих вратата и излязох.
Ана-сан Кизуне
Пети курс

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Сря Авг 25, 2010 11:56 pm

Ана влезе в стаята,при което веднага я лъхна мирис на канела.Канела?Защо пък канела,не можеше ли да е някакви плодове например?!Чакай,защо си мисля такива неща?Първо трябва да си оправя дрехите,заедно с няколко кимона.После да види съквартирантката си без да и обръща внимание.Да,тя си имаше съквартирантка и да-тя беше японка,също като Ана-сан.Ох колко объркан ден!-мислеше си Ана-сан.И тя най-накрая взе решение какво да прави.Първо-да влезе в стаята си,второ-да си оправи багажа-трето да си вземе душ.Тя влезе в стаята си.Това любимо черно.Дам,стаята и беше в черно-любимия и цвят.Явно и канелата идва оттук.Тя се зае да си оправи дрехите,които заемаха почти целия гардероб и си взе един отпускащ душ.Изсуши се и си сложи един лилав потник,черни сатенени панталонки и огнени кецове и излезе на чист въздух.
http://animeshout.forumotion.com/forum.htm
Изабел Кан Лу

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Пет Авг 27, 2010 3:40 pm

Още както влязох разбрах, че имам съквартирантка. 'Чудесно!' помислих си, но тази мисъл беше пълна със сърказъм. Влязох в напълно зелената си стая и напрово скочих върху леглото, като оставих чантата и обувките си на земята.
Понеже съквартирантката ми не беше тук, сложих ръката си на устата и извиках с все сила. Ръката не спря кой знае колко от вика, но пак беше нещо.
Добре, вече съм по-спокойна. През цялото време удържах този радостен вик, а сега когато извиках ми стана по-добре. Какво? Така се успокоявах.
След това пуснах щорите, пуснах и телевизора. Нищо ново.
Скоро заспах.

След минути беше още нощ. Станах и обблякох рокличка до коленете, без презрамки и голям чеен колан по средата. Обух високите обувки на ток и излязох. Заключих вратата .
Изабел Кан Лу

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   Съб Авг 28, 2010 2:52 am

Върнах се от кратката си разходка. Облякох къси бели панталонки и черно потниче, вдигнах косата си със сшнола и седнах на леглото. Пуснах телевизора и се загледах.
След 10 минути гледане в телевизора. Легнах на леглото и взех лаптопа си. Започнах да се ровя из Интернет, но нямаше кой знае колко интересни неща.
Добре,какво да правя...?Нямаше нищо за правене. Станах и си сипах сок от кутия, която държах в стаята си. След това отворих пакетче готови пуканки и захрусках.Отново бързите ми пръсти заработиха на компютъра.
Станах бързо, облякох се и отново излязох. Какво? Момичешки настроения...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабел и Ана-сан   

Стаята на Изабел и Ана-сан
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1