Училището за вампири

Добре дошли в училището за вампири, създадено по романите на П. Каст и К. Каст! Преживейте живота си такъв, какъвто го искате!

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Спечелете
ВИЖТЕ КОЙ СПЕЧЕЛИ, КАТО ЦЪКНЕТЕ НА СНИМКАТА ОТГОРЕ!!!
Станете преводач
Спешно набираме преводачи. Ако имате желанието да бъдете такъв цъкнете ТУК
Latest topics
Предстоящи събития
Станете наши приятели
Специални приятели
---------------------------
Чат

Share | 

Стаята на Сенг-Хюн

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"

ПисанеЗаглавие: Стаята на Сенг-Хюн   Пет Юли 09, 2010 10:36 pm

Върнете се в началото Go down
Сенг-Хюн Лий
Петокурсник; Владее елемента "Земя"

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сенг-Хюн   Сря Юли 28, 2010 12:34 am

След като изпратих Изабел до момичешките общежития отидох до стаята си. Взех си бърз душ и сложих тениска и най-обикновени дънки. Легнах на леглото си и се усмихнах на себе си. Ако бях като онези превземковци сега щях да си ровя гардероба и да се чудя какво да облека, но аз не бях тоолкова суетен, че да се мъча. Утре всичко щеше да си дойде на мястото. Така...нека да преусмислим нещата. Нищо. Какво имаше да преусмислям? Нищо. Така...извадих лаптопа си и аз като повечето момчета бях ''Ний фор Спийд'' фен. Играх малко. Добре де...ако малко значи половин час. Е...нищо. Май вече не ми беше много интересна. Колички, които се съзтезават е общо взето целта. Леле...Скоро ще започна да играя много образователни игри. Легнах на леглото си по спокойно и без да искам, ама съвсем без да искам се унесох.
Върнете се в началото Go down

Стаята на Сенг-Хюн
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1